Menu lewe

tancerka aktualnosci

strzalka menu gorne

podkreslnik menu

Uprzejmie informujemy, że na prośbę trenerów termin wysyłania zgłoszeń na Warsaw Open Jazz Dance Day Ochota 2016 zostaje przedłużony do dnia 7 maja 2016 godz. 23.00.

„14 maja 2016 roku odbędzie się III edycja turnieju tańca Warsaw Open Jazz Dance Day Ochota 2016, poświęconego pamięci Paulinki Zysk.

Nasz turniej jest wyjątkowy, bo zrobiony dla naszej Córki, która powinna przecież tańczyć na takich zawodach, a nie być jego Bohaterką… Paulinka miała mieć piękne życie, radosne, pełne pasji. Stało się inaczej i my, jako rodzice, nie możemy zrobić już nic innego niż zadbać o pamięć o naszej Wyjątkowej, Mądrej, Pięknej Córeczce…

Przy organizacji turnieju, podobnie jak w zeszłym roku, podjęliśmy współpracę z Polską Federacją Tańca, która zapewnia najwyższy poziom taneczny, jaki można zobaczyć w Polsce. Mamy duże wsparcie Urzędu m.st. Warszawy Dzielnicy Ochota, który jest współorganizatorem turnieju. Naszym partnerem jest firma Real Sport, zajmująca się organizacją imprez sportowych dla dzieci i młodzieży. Ogromnym wsparciem jest Pub Lolek i jego szefowie oraz pracownicy. Głównym organizatorem imprezy jest Fundacja imienia Paulinki Zysk.

Wszyscy nasi partnerzy z I i II edycji pozostają z nami, oferując swoją pomoc i tym samym zapewniając bardzo wysoki poziom organizacyjny imprezy. Nie będzie łatwo osiągnąć więcej niż w ubiegłorocznej edycji, ale my i nasi partnerzy dołożymy wszelkich starań, aby tak się stało.